Den plný her a Karneval 2016

Jiz 7. ročník akce Den plny her a karneval je v podstatě poslední prázdninová šance jak se v osadě bavit v bohatém programu pro děti, ale i dospělé po celé odpoledne až do pozdních hodin. Letos se sešlo celkem 23 soutěžících dětí a k 30ti karnevalových masek.

https://www.facebook.com/pg/NadJezem/photos/?tab=album&album_id=1145987452126539

Deset soutěžních stanovišť (od střílení na branku, sříkání hadicí, pohadky do páru, nebo střelba ze vzduchovky) děti plnily opět v rekordních časech, za což dostaly různé pochutiny, míče, bublifuky apod.

Závěrečná přetahovaná lanem byla napínavá a přidali se posléze i rodiče dětí, takže z toho byl vážně velký boj. U nás ale vyhrává každý, a tak ještě před přípravou na karneval byly všem rozdány diplomy. Karneval opět překvapil kvalitou a originalitou všech zúčastněných.

Vypíchl bych snad par masek a to miminko těsně před přebalením, nevěsta a ženich naruby u manželkého páru, který v ten den slavil 11. vyroci, nebo Královnu koloběžku či zahradníček. Indiánů bylo letos také hodně. A aby toho nebylo málo, večer přijela kapela Ruleta, která hrála české pecky skoro až do půlnoci a my jim k tomu zpívali a tančili. Byli opravdu super a všichni se náramně bavili!

Celkově považujeme tento den za jeden z nejhezčích v historii těchto akcí, dostáváme spousty poděkování a spokojené tváře všech zúčastněných jsou nám nejlepší odměnou.

Děkujeme za učast a přístí rok se budeme těšit.

(Vzhledem k tomu, ze nam byl den pred touto akci odcizen fotoapara zn. Canon 750d, nemeli jsme jak fotit. Dekujeme tedy Vláďovi Dubskému, že se ujal svým foťákem zdokumentovat celou akci)